top of page

Projektowanie to nasza pasja i podchodzimy do niego multidyscyplinarnie. Łączymy wiele dziedzin nauki, takich jak elektryka, elektronika, mechanika, mechatronika, automatyka i IT, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów oraz nas samych. Poszukiwanie wciąż nowych rozwiązań i otwarcie na innowacyjne technologie to hasła przewodnie naszej firmy.

modelowanie

Modelowanie to jeden z najtrudniejszych etapów pracy nad wydrukiem. Projektowanie pod druk 3D to wciąż domena profesjonalistów – nie jest to zwykłe modelowanie detali, lecz tworzenie modeli przestrzennych z uwzględnieniem wiedzy z zakresu obróki tworzyw sztucznych oraz ograniczeń technologii produkcji.

Nasz dział projektowy wykona dowolny model na podstawie otrzymanych wytycznych. Jeśli więc w Twojej głowie zrodził się wyjątkowy pomysł, ale nie masz pojęcia jak zoptymalizować geometrię modelu, a skurcz materiału lub retrakcja w trakcie procesu druku 3D ,  brzmią dla Ciebie jak magiczne zaklęcie – zostaw to nam. Zaprojektujemy model na podstawie Twoich wytycznych, spełnimy oczekiwania, a przy okazji przygotujemy go w sposób, który wyeliminuje problemy z produkcją i dalszą obróbką.

Zaawansowane projektowanie modeli 3D wraz z wizualizacą.

Przygotowujemy rozwiązania dla automatyzacji polskiego przemysłu.

PROJEKTOWANIE maszyn

I

ROBOTOW 

Zagadnienia z dziedziny robotyki i nowych technologii sprawiają nam niezwykłą radość. Z przyjemnością opracujemy i wdrożymy dla Ciebie prototyp urządzenia lub maszyny, które usprawnią Twoją produkcję.

Modele wykonujemy po licznych konsultacjach, aż do uzyskania pełnego zadowolenia przez naszych klientów.

inzynieria odwrotna

Zajmujemy się tworzeniem nowego modelu elementu na podstawie fizycznie istniejącego detalu, a następnie opracowujemy dokumentację techniczną i odtwarzamy dany obiekt.

oswietlenie

Wykonujemy projekty oświetlenia dziennego i awaryjnego wnętrz  budynków mieszkalnych oraz budynków publicznych jak szkoły i przedszkola, zgodnie z obowiązującą normą 

PN-EN 1838: 2013.

Klient na bieżąco ma wgląd do wizualizacji oświetlenia, a po zakończeniu projektu otrzymuje pełną dokumentację projektu oświetlenia, niezbędną do odbioru budynku.

Inteligentne sceny świetlne

Projektujemy również oświetlenie wnętrz w oprogramowaniu Dialux.

bottom of page